Sztuczna Trawa

Sztuczna Trawa Adel 2m Sztuczna Trawa Adel 2m
Producent: Multi-Decor
Cena:

34,90 zł

zobacz więcej
Sztuczna Trawa Adel 4m Sztuczna Trawa Adel 4m
Producent: Multi-Decor
Cena:

34,90 zł

zobacz więcej
Sztuczna Trawa Crown 2m Sztuczna Trawa Crown 2m
Cena:

39,90 zł

m2
zobacz więcej
Sztuczna Trawa Nova 2m Sztuczna Trawa Nova 2m
Producent: Multi-Decor
Cena:

59,90 zł

zobacz więcej
Sztuczna Trawa Revo Sztuczna Trawa Revo
Cena:

59,90 zł

m2
zobacz więcej
Sztuczna Trawa Ascot Sztuczna Trawa Ascot
Cena:

22,90 zł

zobacz więcej
Sztuczna Trawa Luis 2m Sztuczna Trawa Luis 2m
Producent: Multi-Decor
Cena:

17,90 zł

zobacz więcej
Sztuczna Trawa Luis 4m Sztuczna Trawa Luis 4m
Producent: Multi-Decor
Cena:

17,90 zł

m2
zobacz więcej

Sztuczna trawa na taras lub balkon

O sztucznej trawie z pewnością słyszało już bardzo wiele osób. Na rynku jest ona dostępna od bardzo dawna. Wciąż jednak są osoby, które nie do końca wiedzą, czym ona jest. Postaramy się trochę ją przybliżyć, bo sztuczna trawa na balkon to doskonałe rozwiązanie dla każdego!

Co wyróżnia sztuczną trawę na tarasie i balkonie? 

Sztuczna trawa z wyglądu jest podobna do wykładziny dywanowej czy dywanu w zielonym kolorze. Jest bardzo miękka, można z przyjemnością chodzić po niej boso. Jest przeznaczona do układania na balkonach i tarasach. Można wykorzystać ją również w przydomowym ogrodzie czy przy urządzaniu kawiarnianego lub restauracyjnego ogródka. Sztuczna trawa poza ułożeniem wymaga bardzo mało zabiegów pielęgnacyjnych. Na pewno układając sztuczną trawę można wyjechać na długo. Nie trzeba jej kosić ani podlewać. Nie straszna jest jej nawet długotrwała susza. Trawnik ze sztucznej trawy na tarasie bądź balkonie nie wymaga także nawożenia. Z łatwością też można ją utrzymać w czystości. Sprawdzi się w domach, w których są małe dzieci. Zabrudzenia typu okruszki można łatwo zmieść, można je też spłukać. Jeśli sztuczna trawa mocniej się zabrudzi, z łatwością zabrudzenia usuniemy myjąc ją ciepłą wodą z dodatkiem detergentu. Jednym zabiegiem pielęgnacyjnym, który powinno się wykonać raz na kilka miesięcy jest wyczesanie ułożonego ze sztucznej trawy trawnika twardą szczotką. To właśnie powody, dla których sztuczna trawa cieszy się aż tak dużą popularnością – zarówno w mieszkaniach w bloku, jak i w domach z ogródkiem. Jest po prostu samowystarczalna i równie miękka jak prawdziwa trawa.

Nasza oferta sztucznej trawy na taras lub balkon

Wiele osób pyta o to, gdzie można kupić sztuczną trawę. Otóż zakupienie sztucznej trawy nie stanowi żadnego problemu. Jest ona dostępna w sklepie Interoom. Sztuczna trawa może różnić się od siebie długością źdźbeł. Ułożenie sztucznej trawy jest proste. Należy jedynie pamiętać o wykonaniu odpowiedniego drenażu. Na podłożu ze sztuczną trawą nie może zalegać bowiem woda. Szczególnego przygotowania wymaga podłoże pod sztuczną trawę układaną w ogrodzie. Miejsce, na którym będzie układany sztuczny trawnik należy wyrównać, a następnie nanieść warstwę tłucznia. Tłuczeń należy ubić. Kolejną warstwę powinna stanowić agrowłóknina, która zapobiegnie wyrastaniu chwastów. Dopiero na agrowłókninie można ułożyć sztuczną trawę.

Sztuczna trawa na taras – zrobisz to sam!

Poszczególne rolki sztucznej trawy na tarasie, balkonie lub w ogrodzie należy rozwijać w tym samym kierunku. Sztuczna trawa jest mało wymagająca. Nie trzeba jej podlewać, kosić i nawozić, a dodatkowo jest to rozwiązanie całoroczne. Sztucznej trawie nie straszny jest kontakt z różnymi warunkami pogodowymi jak śnieg, mróz, deszcz oraz duża ilość promieni słonecznych. Trawa na balkon i taras jest odporna na promienie UV, a ogromnym atutem sztucznej trawy jest jej nienagrzewanie się, dzięki czemu możemy ją umieścić na balkonie, tarasie od strony południowej, w której w ciągu dnia mamy wiele słońca. Ze sztucznej trawy można ułożyć trawnik w altanie, można wykorzystać ją na balkonie czy tarasie. Sprawdzi się także w ogrodzie. Jest idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych osób.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl