Produkt dnia
Wykładzina Biurowa Fiora 45 brąz
Wykładzina Biurowa Fiora 45 brąz
99,00 zł 49,90 zł
Donica Sonata czarna
Donica Sonata czarna
94,90 zł
Dywan ISLAND Ivory
Dywan ISLAND Ivory
299,00 zł 100,00 zł
Dywan ISLAND Czarno-biały 160x230cm
Dywan ISLAND Czarno-biały 160x230cm
499,00 zł 300,00 zł
Wykładzina dywanowa w Płytkach Kingston Lines
Wykładzina dywanowa w Płytkach Kingston Lines
140,00 zł 79,00 zł
Sztuczna Trawa Revo
Sztuczna Trawa Revo
54,90 zł
m2
Sztuczna Trawa Giza
Sztuczna Trawa Giza
34,90 zł
Promocje

Obrzeża ogrodowe

Obrzeża gumowe

Obrzeża ogrodowe z gumy umożliwia oddzielanie rabat kwiatowych, które można zamontować samodzielnie w kilka minut. Jest to doskonała dekoracja w aranżacji ogrodu, która z pewnością podkreśli wyjątkowość rabat kwiatowych.

Łatwość montażu krawężników gumowych

Obrzeża ogrodowe z gumy są bardzo elastyczne, dzięki czemu z łatwością możemy je dopasować do krzywizn, jakie pojawiają się w naszym ogrodzie. W każdym zestawie obrzeża ogrodowego znajduje się zestaw montażowy, dzięki któremu samodzielnie możesz umieścić je w swoim ogrodzie. Jeśli potrzebujesz stworzyć ścieżkę, która pozwoli Ci poruszać się po zieleni, to wybranie obrzeża jest świetną decyzją. Krawężniki gumowe są bardzo wytrzymałe i trwałe, a ich wygląd nie zmieni się pod wpływem warunków atmosferycznych. Obrzeża ogrodowe są w niedużych odcinkach, które z łatwością można łączyć tworząc nową przestrzeń roślinną. Waga obrzeża ogrodowego z gumy jest niska, dlatego przemieszczanie go jest łatwe i pozwala na wprowadzanie wielu zmian w aranżacji ogrodowej.

Zalety wykorzystania obrzeży gumowych w ogrodzie

Gumowe krawężniki ze względu na łatwość montażu i demontażu możemy w dowolny sposób przestawiać i zmieniać ich położenie. Gdy tylko zapragniemy zmiany w ogrodzie, lub zabraknie nam miejsca we wcześniej przygotowanej rabacie, to w każdej chwili możemy ją poszerzyć o dowolny wymiar. Gumowe obrzeża są bardzo wytrzymałe, dlatego czynniki atmosferyczne i kontakt z piachem, wodą nie jest żadnym problemem. Łatwość w montażu zdecydowanie jest zaletą stosowania obrzeży ogrodowych w swoim ogródku. Niezależnie od wielkości ogrodu możesz z łatwością wybrać potrzebną Ci ilość krawężnika gumowego. Krawężniki gumowe są wystarczająco wysokie do umieszczenia ich stabilnie w ziemi nie zabierając tym samym osłony dla rabaty roślinnej.

Obrzeża gumowe do ogrodu

W naszej ofercie znajdziesz różne kolory i wzory obrzeży ogrodowych, które wpasują się w Twój ogród. Zastosowanie krawężników gumowe jest prostym i szybkim rozwiązaniem do stworzenia wyjątkowej rabaty kwietnej w ogrodzie. Dzięki nim możesz stworzyć małe i duże rabaty, w których znajdziesz miejsce na piękne rośliny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl