Obrzeża ogrodowe

Obrzeża gumowe

Obrzeża ogrodowe z gumy umożliwia oddzielanie rabat kwiatowych, które można zamontować samodzielnie w kilka minut. Jest to doskonała dekoracja w aranżacji ogrodu, która z pewnością podkreśli wyjątkowość rabat kwiatowych.

Łatwość montażu krawężników gumowych

Obrzeża ogrodowe z gumy są bardzo elastyczne, dzięki czemu z łatwością możemy je dopasować do krzywizn, jakie pojawiają się w naszym ogrodzie. W każdym zestawie obrzeża ogrodowego znajduje się zestaw montażowy, dzięki któremu samodzielnie możesz umieścić je w swoim ogrodzie. Jeśli potrzebujesz stworzyć ścieżkę, która pozwoli Ci poruszać się po zieleni, to wybranie obrzeża jest świetną decyzją. Krawężniki gumowe są bardzo wytrzymałe i trwałe, a ich wygląd nie zmieni się pod wpływem warunków atmosferycznych. Obrzeża ogrodowe są w niedużych odcinkach, które z łatwością można łączyć tworząc nową przestrzeń roślinną. Waga obrzeża ogrodowego z gumy jest niska, dlatego przemieszczanie go jest łatwe i pozwala na wprowadzanie wielu zmian w aranżacji ogrodowej.

Zalety wykorzystania obrzeży gumowych w ogrodzie

Gumowe krawężniki ze względu na łatwość montażu i demontażu możemy w dowolny sposób przestawiać i zmieniać ich położenie. Gdy tylko zapragniemy zmiany w ogrodzie, lub zabraknie nam miejsca we wcześniej przygotowanej rabacie, to w każdej chwili możemy ją poszerzyć o dowolny wymiar. Gumowe obrzeża są bardzo wytrzymałe, dlatego czynniki atmosferyczne i kontakt z piachem, wodą nie jest żadnym problemem. Łatwość w montażu zdecydowanie jest zaletą stosowania obrzeży ogrodowych w swoim ogródku. Niezależnie od wielkości ogrodu możesz z łatwością wybrać potrzebną Ci ilość krawężnika gumowego. Krawężniki gumowe są wystarczająco wysokie do umieszczenia ich stabilnie w ziemi nie zabierając tym samym osłony dla rabaty roślinnej.

Obrzeża gumowe do ogrodu

W naszej ofercie znajdziesz różne kolory i wzory obrzeży ogrodowych, które wpasują się w Twój ogród. Zastosowanie krawężników gumowe jest prostym i szybkim rozwiązaniem do stworzenia wyjątkowej rabaty kwietnej w ogrodzie. Dzięki nim możesz stworzyć małe i duże rabaty, w których znajdziesz miejsce na piękne rośliny.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl