Ociekacze na buty

Duże i małe ociekacze na buty

Ociekacze na buty to niezastąpiony produkt w każdym domu, który dzięki uniesionym zakończeniom trzyma ściekającą z butów wodę oraz błoto i piasek w swoim obrębie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie ułatwiające codzienne funkcjonowanie, ale co najważniejsze – pozwala zachować nieskazitelną czystość nawet w dość błotniste jesienne dni.

Jakie cechy mają ociekacze na buty?

Zdecydowanymi pozytywnymi cechami są łatwość w utrzymaniu czystości, dostępność oraz różnorodność kolorów i rozmiarów. Ociekacze występują w wielu kolorach i rozmiarach, co pozwala dopasować je do każdego wnętrza, w którym korzystanie z ociekacza jest niezbędne. Ociekacze są pełne uniwersalności, która pozwala również na wykorzystanie ociekacza jako maty pod miski naszego pupila co pomoże utrzymać czystość wokół miejsca, gdzie spożywa posiłki. Ociekacze duże to rozwiązanie dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia i rodzin, w których ilość mokrych butów nie raz potrafi przyprawić o zawrót głowy. Ociekacze małe to natomiast idealny sposób na zachowanie czystości w małych przestrzeniach.

Ociekacze na buty w naszym sklepie

Ociekacze posiadają wysoką krawędź, dzięki której woda i brud nie wydostaje się poza matę, chroniąc tym samym podłogę przed zmoczeniem czy uszkodzeniem. Każda z mat posiada wypustki, które zwiększają cyrkulację powietrza. To właśnie dzięki niej nasze buty wyschną znacznie szybciej. Na rynku większość z ociekaczy jest w kolorze czarnym, lecz w naszej ofercie znajdują się różnorodne kolory i wzory ociekaczy, więc z pewnością wybierzesz odpowiedni do swojego wnętrza tak by zachować nie tylko jego nienaganną stylizację, ale też i czystość.

Nasze ociekacze na buty można z łatwością umieścić przy ścianie, dzięki czemu zaoszczędzamy miejsce, a nasza przestrzeń staje się użytkowa i ergonomiczna. Tworzywo z jakiego wykonane są nasze ociekacze jest elastyczne i nieprzemakalne, przez co zdecydowanie ułatwia to ich mycie i czyszczenie. Dodatkowo tworzywo z jakiego są wykonane pozwala na używanie szczotek i innych narzędzi do dokładnego wyczyszczenia ociekaczy. Zapraszamy do zobaczenia pełnej oferty naszych ociekaczy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl