Płytki

Gumowe płytki tarasowe

Jest to nowoczesne rozwiązanie w wykończeniu tarasu. Chcąc w łatwy i szybki sposób zmienić wygląd swojego tarasu, a jednoczenie zachwycić efektem wizualnym mieszkańców, to gumowe płytki tarasowe są rozwiązaniem dla Ciebie!

Najważniejsze zalety płytek tarasowych:

  • W niektórych płytkach tarasowych jest zastosowany nowoczesny system łączenia typu Quick-click ułatwiający montaż,
  • Kanały odprowadzające, które zapewniają szybkie odprowadzanie wody i zanieczyszczeń,
  • Są w 100% ekologiczne,
  • posiada kompaktowe rozmiary 30cm x 30 cm,
  • Pozwalają w łatwy i szybki sposób odnowić balkon, taras czy też patio,
  • Są odporne na zmiany warunków atmosferycznych i promienie słoneczne.

Jakie przeznaczenie mają gumowe płytki tarasowe?

Przeznaczone są do pokrywania starych, zużytych i popękanych podłoży, na przykład drewnianych, betonowych lub kamiennych, jednak jest to również rozwiązanie dla nowo wybudowanych przestrzeni. Płytki gumowe pozwalają odnowić wygląd przestrzeni w ciągu kilku minut i nadadzą ogrodowym aranżacjom stylowy charakter. Dzięki wysokiej wytrzymałości materiału, z którego stworzone są płytki tarasowe będziemy mieć pewność, że z biegiem lat i zmian pogody płytki będą się prezentować ciągle elegancko oraz nie utracą swoich właściwości i funkcjonalności.

Łatwość montażu gumowych płytek i spektakularna metamorfoza przestrzeni

Płytki tarasowe możemy ułożyć jako ścieżki oraz alejki tarasowo-ogrodowe, które doskonale komponują się z zielonym krajobrazem. Metamorfoza Twojego ogrodu jest w zasięgu ręki, a odmienienie przestrzeni możesz wykonać samodzielnie. Korzystając z płytek gumowych na taras lub ogród sprawisz, że będziesz więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu w gronie bliskich i znajomych, gdyż będziesz mieć przestrzeń do relaksu. Wśród wielu możliwości posiadamy w ofercie różne wzory i kolory, które stworzą eleganckie i modne miejsce wypoczynku wśród natury.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl