Produkt dnia
Wykładzina Biurowa Fiora 45 brąz
Wykładzina Biurowa Fiora 45 brąz
99,00 zł 49,90 zł
Donica Sonata czarna
Donica Sonata czarna
94,90 zł
Dywan ISLAND Ivory
Dywan ISLAND Ivory
299,00 zł 100,00 zł
Dywan ISLAND Czarno-biały 160x230cm
Dywan ISLAND Czarno-biały 160x230cm
499,00 zł 300,00 zł
Wykładzina dywanowa w Płytkach Kingston Lines
Wykładzina dywanowa w Płytkach Kingston Lines
140,00 zł 79,00 zł
Sztuczna Trawa Revo
Sztuczna Trawa Revo
54,90 zł
m2
Sztuczna Trawa Giza
Sztuczna Trawa Giza
34,90 zł
Promocje

Obiektowe

  • promocja
  • nowość
  • promocja
Wykładzina NESTOR niebieski kol. 84 2m Wykładzina NESTOR niebieski kol. 84 2m
Cena: 34,90 zł 42,90 zł
m2
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja
Wykładzina Biurowa Fiora 45 brąz Wykładzina Biurowa Fiora 45 brąz
Producent: Multicontract
Cena: 49,90 zł 99,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
Wykładzina NESTOR antracyt  kol. 78 4m Wykładzina NESTOR antracyt kol. 78 4m
Cena: 34,90 zł 42,90 zł
m2
zobacz więcej
  • promocja

Wykładziny biurowe

Wygląd biura ma wpływ na dobre samopoczucie pracowników oraz na to, jak jest ono odbierane przez klientów. Dobrze dostosowane i skonstruowane biuro pozwala w bezpieczny i przyjemny sposób w nim pracować. Zwiększa to satysfakcję oraz wyniki pracy. Jednym z najprostszych sposobów, byś wprowadził ciepło i dobre samopoczucie do biura jest umieszczenie w nim wykładziny biurowej.

Wybór wykładziny biurowej

Jest to nieskomplikowany proces, który pozwoli w łatwy i szybki sposób zmienić wystrój całego wnętrza. Przy odpowiednim wyborze wykładziny dywanowej do biura pozwoli bezpiecznie przesuwać po nim meble oraz krzesła, nie zostawiając na niej odgnieceń. Dobrym wyborem wśród biur jest również wykładzina przemysłowa, która dzięki swoim właściwościom pozwala na dokładne jej czyszczenie, by zachować świeżość i higienę.

Zalety wykładziny dywanowej w biurze

Zdecydowanie największą zaletą jest izolacja akustyczna oraz cieplna w biurze. Przy wieloletnim intensywnym użytkowaniu warto wybrać taką wykładzinę przemysłową, która nie wpłynie na użytkowość pomieszczenia. Wykładziny specjalnie stworzone do pomieszczeń biurowych i przemysłowych posiadają wiele przydatnych w tych miejscach właściwości i cech. Czyszczenie wykładziny jest bardzo ważne, dlatego warto zadbać o nawierzchnię, która umożliwi nam to w sposób dostępny i łatwy. Zastosowanie wykładziny przemysłowej jest stosunkowo tanim rozwiązaniem, które zrobi znakomity efekt metamorfozy w krótkim czasie. Skład materiałów, z jakich wykonane są wykładziny przemysłowe powoduje, że wykładziny nie wchłaniają wilgoci, co nie pozwala na rozwijanie się grzybów.

Jak wybrać wykładzinę przemysłową?

Przy wyborze wykładzin do różnorodnych obiektów warto zwrócić uwagę na to, jak często używane jest pomieszczenie oraz czy przemieszczamy po nim wiele ciężkich maszyn bądź mebli. Materiały z jakich wykonane są wykładziny dywanowe są bardzo trwałe i proste w codziennej pielęgnacji. Zapraszamy do obejrzenia naszej pełnej oferty wykładzin przemysłowych oraz tych, które możemy umieścić w biurach.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl