Płytki dywanowe

Wykładzina dywanowa w płytkach

Płytki dywanowe to niewątpliwie jedno z najczęściej rekomendowanych rozwiązań w branży wnętrzarskiej. Choć stworzone głównie z myślą o obiektach użyteczności publicznej, doskonale sprawdzą się także w mieszkaniach prywatnych. Jest to świetne rozwiązanie w wielu pomieszczeniach.

Komfortowe i szybkie rozwiązanie na metamorfozę

Komfort związany z montażem i późniejszym użytkowaniem podłóg, na które składają się płytki dywanowe jest nieporównywalnie większy niż w przypadku tradycyjnej wykładziny. Decydując się na to rozwiązanie zyskujesz praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie tworzenia ciekawych i niepowtarzalnych wzorów, poprzez łączenie elementów. Dodatkowo jest to oszczędność, ponieważ łatwiej dopasować płytki dywanowe do konkretnego metrażu. Nie narażasz się zatem na duży odpad materiałowy, który powstaje przy docinaniu tradycyjnej wykładziny z rolki.

Tego rodzaju pokrycie podłogowe ma zdecydowanie więcej zalet niż wad, które dostrzegą Państwo nie tylko na etapie montażu, ale również w późniejszym użytkowaniu. W łatwy i szybki sposób można dokonać metamorfozy pomieszczenia, a ponadto są łatwe w utrzymaniu czystości. Wykładzina dywanowa w płytkach to także ułatwienie w przypadku, kiedy jeden z elementów ulegnie uszkodzeniu lub zabrudzeniu – można go łatwo zdemontować i wymienić bez konieczności wymiany całej podłogi.

Najważniejsze zalety płytek dywanowych:

  • praktycznie nieograniczone możliwości w zakresie tworzenia ciekawych i niepowtarzalnych wzorów, poprzez łączenie elementów,
  • oszczędność, ponieważ łatwiej dopasować płytki dywanowe do konkretnego metrażu,
  • w łatwy i szybki sposób można dokonać metamorfozy pomieszczenia,
  • łatwe w utrzymaniu czystości, gdyż zabrudzone elementy możemy wymontować i wyczyścić,
  • możliwość szybkiej wymiany zabrudzonego lub uszkodzonego fragmentu bez konieczności wymiany całej podłogi, co zdecydowanie jest atutem płytek dywanowych.

Zapraszamy do obejrzenia całej oferty płytek dywanowych, których zastosowanie z pewnością będzie szybkie, a efekt zachwycający.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl